Про нас

"Техпідтримка та інновації понад усе"

Ми віримо, що відмінна техпідтримка — те важливе, що відрізняє нас від конкурентів. Досвід роботи у сфері хостингу та віртуальних машин – понад 8 років. І ми пишаємося, що можемо запропонувати клієнтам високоякісні рішення без накруток у ціні. Ми хочемо бути не просто IT компанією, ми хочемо стати вашою опорою на шляху успіху.
Monkey CEO

Як це було?

Мене звати Денис. Я засновник проекту Fotbo. Мені 27 і маю 13 років досвіду роботи в IT.
З 14 років я займався розробкою сайтів на замовлення. У 16 років заснував компанію зі створення сайтів. Поступово почав займатися хостинг-послугами, потім VPS. Я пройшов довгий шлях від клієнта хостинг-провайдера та надання послуг на орендованих серверах до повністю незалежного та високоякісного проекту. Я знаю проблеми та біль клієнтів, а головне, знаю, як їх вирішити. Приходьте до нас, ми знаємо, як вам допомогти. Тому що ми не такі як усі!

Наші цінності

Люди важливіші за все

Ми відбираємо в команду надійних і досвідчених співробітників, які знаються на своїй справі. Віримо, що універсальних співробітників не буває і кожен повинен займатися тим, у чому він розуміється найкраще.

Не залишати свого клієнта

Яка б проблема не виникла у клієнта - від завантаження даних до спійманого вірусу - ми подбаємо, щоб знайти рішення якомога оперативніше.

Витягувати максимум із досвіду

Ми врахували всі свої та чужі помилки. І можемо надати вам найкращі рішення з можливих.

Тільки найкраще, що є на ринку

Тільки новітні технології, лише найкращі фахівці, лише найнадійніші дата-центри.

Бути не такими, як усі!

Ми обираємо свій шлях і не боїмося складнощів.

Чому саме Fotbo?

Власне серверне обладнання

Ми не орендуємо серверне обладнання в інших провайдерів. Це дає змогу нашим клієнтам отримувати послуги найвищої якості та бути незалежними від інших постачальників. Також ми використовуємо власні IP-адреси.

Обладнання останнього покоління

Щоб забезпечити максимальну швидкість і відмовостійкість, ми використовуємо тільки власне обладнання, найкраще на ринку: - сервери HP генерації G10 з потужними процесорами Intel Xeon GOLD ; - оперативна пам'ять DDR4, зі швидкими NVMe дисками.

Програмне забезпечення OpenStack

Дозволяє створювати віртуальні машини з максимальною відмовостійкістю. OpenStack є найкращим вибором для оркестровки та розгортання хмар завдяки своїй програмованості, автоматизації та гнучкості.

Надійні європейські дата-центри

Ми використовуємо тільки надійні європейські центри обробки інформації з сертифікатом TIER III+, з величезним досвідом і безліччю клієнтів. Їхні переваги: надійність, захищеність від зовнішніх факторів, енергоефективність і дотримання стандартів безпеки.

Хто відповідає за проект?

who_behind_card_position_1
who_behind_card_position_1

Денис

Генеральний директор (CEO)
«Наші клієнти - наша головна цінність. Ми прагнемо до видатного досвіду обслуговування, тому їх успіх - наш успіх.»
who_behind_card_position_2
who_behind_card_position_2

Сергій

Технічний директор (CTO)
«У світі технологій немає спокою. Ми завжди на передньому краї інновацій, щоб забезпечувати наших клієнтів найсучаснішими рішеннями.»
who_behind_card_position_3
who_behind_card_position_3

Каміла

Директор з маркетингу (CMO)
«Наші клієнти - джерело нашої натхненності. Ми створюємо продукти, які не тільки відповідають їх очікуванням, але й збільшують їх успіх.»
who_behind_card_position_4
who_behind_card_position_4

Катерина

Фінансовий директор (CFO)
«Ефективне управління ресурсами - наш пріоритет. Ми гарантуємо фінансову стійкість, щоб забезпечити довгострокове партнерство з нашими клієнтами.»
Our team
Наша командаНаша команда — це об'єднання досвідчених фахівців, кожен з яких є справжнім майстром своєї справи. Ми пишаємося тим, що можемо розраховувати один на одного в рішенні складних завдань та досягненні видатних результатів. Наш колектив — це джерело креативних ідей і професійного зростання, що дозволяє нам успішно впоратися з будь-якими викликами.

Наші офіси

Латвія
Україна
Використовуйте рішення Fotbo: вкладайте менше, заробляйте більше

купити VDS сервер від 2.90 €

Замовити
vds