Віртуальна приватна хмара

VPC

Віртуальна приватна хмара (Virtual Private Cloud, VPC) - це логічно ізольована мережа. VPC дає вам більше контролю над тим, як ваші ресурси взаємодіють.
Load balancer

Що таке віртуальна приватна хмара?

Віртуальна приватна хмара допомагає керувати тим, як різні частини комп'ютера спілкуються одна з одною. VPC допомагає зробити ваші хмарні ресурси більш зручними та безпечними.
Вартість VPC:
БЕЗКОШТОВНО
Замовити

Різниця між публічною та приватною хмарою

Публічну хмару можна порівняти із загальнодоступним інтернетом, де ви орендуєте ресурси на віддалених серверах. Приватна хмара - це вже ваша власна хмарна інфраструктура. VPC об'єднує найкращі якості обох світів, надаючи вам рівень контролю та безпеку приватної хмари та зручності публічної.

Функції віртуальної приватної хмари

Віртуальна приватна хмара (vpc) дає змогу вам визначити власні мережеві правила, налаштувати захист і створити ізольовані групи ресурсів. Ви можете регулювати обмін даними між ресурсами, керувати безпекою та спрощувати управління всіма компонентами.

Для чого VPC потрібен бізнесу?

VPC допомагає компаніям створювати безпечні та гнучкі хмарні середовища. Це дає змогу контролювати обмін даними, забезпечувати безпеку та конфіденційність. З VPC ви зможете швидше реагувати на потреби ринку, знижуючи витрати на інфраструктуру і підвищуючи ефективність роботи.

Переваги використання VPC замість приватної хмари

Використання VPC надає вам гнучкість публічної хмари та рівень контролю, характерний для приватної. Ви можете масштабувати ресурси в міру необхідності, забезпечуючи безпеку і керованість. Це більш ефективно, ніж створення та підтримка власної фізичної інфраструктури.

Як працює віртуальна приватна хмара

Віртуальна приватна хмара дає змогу організаціям створювати ізольовані та безпечні мережеві оточення в хмарі для зберігання даних, розгортання додатків і забезпечення їхньої роботи.
  • Керування приватними мережамиКористувач може створювати приватні мережі. За замовчуванням ці мережі повністю ізольовані та недоступні для інших проєктів. OpenStack Networking надає можливість за допомогою протоколу інкапсуляції створювати оверлейні мережі для контролю комунікації між віртуальними серверами.
  • Гнучке управління підмережамиКлієнт може керувати підмережами, використовуючи приватний пул IP-адрес, що дозволяє йому розділяти віртуальну мережу на логічні сегменти. Завдяки такому поділу можна ізолювати різні частини інфраструктури та контролювати доступ до них.
VPC how work
  • Концепція плаваючих IP-адресПід час використання плаваючих IP-адрес ви резервуєте спеціальну IP-адресу і призначаєте її вашому пристрою. Тепер дані, адресовані цьому IP, надходять на маршрутизатор. Він перенаправляє їх на ваш пристрій. Коли дані повертаються, маршрутизатор відправляє їх назад, використовуючи цю плаваючу IP-адресу як відправника.
  • Групи безпекиГрупа безпеки являє собою набір користувацьких правил, які визначають дозволений трафік і можуть бути застосовані до портів віртуальних машин. Ви можете вибрати вже наявні набори правил (пресети) або створити власні, а також використовувати різні мережеві протоколи для їх налаштування.

VPC від FOTBO

Власне серверне обладнання

Ми не орендуємо серверне обладнання в інших провайдерів. Це дає змогу нашим клієнтам отримувати послуги найвищої якості та бути незалежними від інших постачальників. Також ми використовуємо власні IP-адреси.

Обладнання останнього покоління

Щоб забезпечити максимальну швидкість і відмовостійкість, ми використовуємо тільки власне обладнання, найкраще на ринку: - сервери HP генерації G10 з потужними процесорами Intel Xeon GOLD ; - оперативна пам'ять DDR4, зі швидкими NVMe дисками.

Програмне забезпечення OpenStack

Дозволяє створювати віртуальні машини з максимальною відмовостійкістю. OpenStack є найкращим вибором для оркестровки та розгортання хмар завдяки своїй програмованості, автоматизації та гнучкості.

Надійні європейські дата-центри

Ми використовуємо тільки надійні європейські центри обробки інформації з сертифікатом TIER III+, з величезним досвідом і безліччю клієнтів. Їхні переваги: надійність, захищеність від зовнішніх факторів, енергоефективність і дотримання стандартів безпеки.

FAQ

Віртуальна приватна хмара (VPC) - це віртуалізоване мережеве середовище, яке забезпечує ізоляцію та безпеку ваших обчислень і даних в хмарі. Це дозволяє створювати окремі мережі та підмережі та керувати ними, забезпечуючи контроль над вашими ресурсами в хмарі.

Вас може зацікавити VPS/VDS сервер від Fotbo

Дивитись
vds