VPS/VDS у Нідерландах

Monkey NLVPS/VDS сервери в Нідерландах розміщені в Serverius — одному з найбільших і високотехнологічних центрів обробки даних ЄС. Центр має повну IT-інфраструктуру і має сертифікат TIER III+. Устаткування підключається до провайдерів із рівнем TIER III.
Тарифний план
вартість
Регіон
CPU
RAM
NVMe
Трафік
Швидкість
VPSstart
вартість
3,90 *
Регіон
CPU
1
RAM
2
NVMe
12
Трафік
1 TB
Швидкість
1000 Mbps
VPSbasic
вартість
5,90 *
Регіон
CPU
2
RAM
4
NVMe
25
Трафік
2 TB
Швидкість
1000 Mbps
VPSlight
вартість
10,90 *
Регіон
CPU
4
RAM
8
NVMe
50
Трафік
4 TB
Швидкість
1000 Mbps
VPSsmart
вартість
19,90 *
Регіон
CPU
6
RAM
16
NVMe
100
Трафік
8 TB
Швидкість
1000 Mbps
VPSultra
вартість
38,90 *
Регіон
CPU
8
RAM
32
NVMe
200
Трафік
16 TB
Швидкість
1000 Mbps
VPSpro
вартість
57,90 *
Регіон
CPU
9
RAM
48
NVMe
300
Трафік
24 TB
Швидкість
1000 Mbps
VPSpremium
вартість
76,90 *
Регіон
CPU
10
RAM
64
NVMe
400
Трафік
32 TB
Швидкість
1000 Mbps
* Ціни вказані без урахування ПДВ
NL city

Оренда VPS сервера в Нідерландах від Fotbo

Оренда VPS сервера в Нідерландах надає низку суттєвих переваг. Дата-центр, що активно підтримує ініціативу Gaia-X, забезпечує захист європейських цінностей, включно із суверенітетом даних. Це стандарт для безпечної хмарної інфраструктури, що відповідає вимогам ЄС. Усі дані клієнтів зберігаються в локальних, суворо контрольованих середовищах. Зовнішні хмарні сервіси центр не використовує. Вимоги до опрацювання персональних даних клієнтів навіть більш строгі, ніж вимагається для відповідності стандартам GDPR і сертифікації ISO. Послуги колокації, які надаються Serverius, проходять регулярні перевірки на відповідність стандартам ISO та NEN у сфері інформаційної безпеки BSI.
Що отримує користувач, який вирішив купити VPS у Нідерландах
  • Унікальні IP-адреси, включно з IPv4 та IPv6
  • Потужні механізми фільтрації трафіку
  • Контроль над системою DNS
  • Повний контроль над сервером

КУПИТИ VPS сервер НА 67% ДЕШЕВШЕ

Шукаєте найкращий VPS? Порівняння VPS — пропозиції лідерів ринку. Різниця наочна, вибір очевидний!
€/Mon
1 CPU/2 RAM/30 GB SSD
AWS
€/Mon
1 CPU/2 RAM/50 GB SSD
DigitalOcean
€/Mon
1 CPU/2 RAM/55 GB SSD
Vultr
€/Mon
1 CPU/2 RAM/12 GB NVMe
Fotbo

Наш Дата-центр у Нідерландах

ISO 27001

Має сертифікати ISO 27001 та NEN 7510. Надійний VPS у Нідерландах.

100%

Центр обробки даних Serverius — це приватне 100% голландське підприємство, яке працює в цій сфері понад 12 років.

10 років

Понад 10 років фінансової стабільності та фінансові резерви, що перевищують 40%, підтверджують надійність та високу якість послуг.
nl data centre 1
nl data centre 2
nl data centre 3
nl data centre 4

БЕЗПЕКА

Доступ до обладнання можливий лише за згодою клієнта. Сертифікат PCI-DSS додатково підтверджує надійність центру — він засвідчує, що тут можна безпечно обробляти платіжні дані пластикових карт і гарантує високий рівень захисту.

ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА

Дата-центр у Нідерландах оснащений передовою інфраструктурою і має високий рівень технологічного розвитку. На його рахунку вже понад 8 років стабільної роботи з 2N резервним електропостачанням, що забезпечує 100% доступність. ЦОД має зелені сертифікати на гарантовану голландську вітрову електроенергію. А також незалежну електромережу для SDC1 і SDC3. Регулярно проводяться інспекції з додатковою термічною діагностикою.

ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ

У протипожежному захисті Serverius використовуються системи виявлення пожежі HSSD, оптичні датчики диму та димові лазери. Для ефективного гасіння пожежі впроваджено системи FirePro®/IG55. 30-хвилинні вогнестійкі стіни здатні затримувати поширення вогню протягом 30 хвилин. Також у приміщеннях наявні переносні вогнегасники CO² та пінні вогнегасники.

ОХОЛОДЖЕННЯ СЕРВЕРІВ

Для підтримання оптимальної температури обладнання (20-26°C) у дата-центрі використовується принцип холодного коридору, а також непряме природне охолодження. Показник ефективність використання потужності (PUE) становить лише 1,2. Центр має в своєму розпорядженні резервні системи охолодження, здатні компенсувати поломку однієї з них (N+1). Це забезпечує надійність і запобігає простоям через збої в охолоджувальній системі.

Наші віртуальні сервери VPS на 48% продуктивніші

Для порівняння ми вибрали найбільш високопродуктивні VPS. Результати очевидні, вибір — купити віддалений сервер VPS у FOTBO!

Операційні системи для VPS/VDS

Windows16, 19, 22
CentOS8, 9
Debian10, 11, 12
Ubuntu20.04, 22.04, 23.04, 23.10
Rocky Linux8, 9
AlmaLinux8, 9
Оренда віртуального сервера потрібна для різних цілей — від розробки і тестування до розміщення додатків і даних. Кожен сервер може мати власну конфігурацію та характеристики. Ви можете вибрати VPS сервер на Windows, Debian, Ubuntu або Centos OS.

Локація наших VPS серверів в інших регіонах

Monkey NL
VPS у НідерландахЦентр обробки даних у Нідерландах розміщені в Serverius — одному з найбільших і високотехнологічних центрів обробки даних ЄС. Центр має повну IT-інфраструктуру і має сертифікат TIER III+.
Monkey PL
VPS у ПольщіЦентр обробки даних у Польщі. Підтверджений сертифікатом рівень надійності, стандарти ISO 27001, NEN 7510. Блискавичне підключення, стабільна інфраструктура, цілодобова техпідтримка.Замовити
Monkey Empty
У проєкті ще 9 регіонівFOTBO — молодий проєкт, який швидко розвивається. Ми постійно шукаємо нові можливості для розширення і поліпшення нашого сервісу. Ми використовуємо тільки надійні європейські дата-центри. Вибираємо ДЦ, що володіють сертифікатом TIER III+. З великим досвідом, великою кількістю клієнтів. Високого рівня і високої відмовостійкості.
Використовуйте рішення Fotbo: вкладайте менше, заробляйте більше

купити VDS сервер від 2.90 €

Замовити
vds