VPS/VDS у Польщі

Monkey PLСервери Fotbo розміщуються в найбільшому польському центрі обробки даних Beyond. Чому варто купити віртуальний сервер у Польщі? Beyond гарантує стабільність і надійність роботи на рівні 99.9982%. Важливо, що сервери повністю ізольовані від зовнішніх впливів. Також є автономне енергопостачання та вдосконалений клімат-контроль (N+1).
Тарифний план
вартість
Регіон
CPU
RAM
NVMe
Трафік
Швидкість
VPSstart
вартість
3,90 *
Регіон
CPU
1
RAM
2
NVMe
12
Трафік
1 TB
Швидкість
1000 Mbps
VPSbasic
вартість
5,90 *
Регіон
CPU
2
RAM
4
NVMe
25
Трафік
2 TB
Швидкість
1000 Mbps
VPSlight
вартість
10,90 *
Регіон
CPU
4
RAM
8
NVMe
50
Трафік
4 TB
Швидкість
1000 Mbps
VPSsmart
вартість
19,90 *
Регіон
CPU
6
RAM
16
NVMe
100
Трафік
8 TB
Швидкість
1000 Mbps
VPSultra
вартість
38,90 *
Регіон
CPU
8
RAM
32
NVMe
200
Трафік
16 TB
Швидкість
1000 Mbps
VPSpro
вартість
57,90 *
Регіон
CPU
9
RAM
48
NVMe
300
Трафік
24 TB
Швидкість
1000 Mbps
VPSpremium
вартість
76,90 *
Регіон
CPU
10
RAM
64
NVMe
400
Трафік
32 TB
Швидкість
1000 Mbps
* Ціни вказані без урахування ПДВ
PL city

Оренда VPS сервера в Польщі від Fotbo

Центр обробки даних (ЦОД) у Польщі відповідає вимогам міжнародних стандартів рівня Tier III. Цей високий стандарт забезпечує статус надійного постачальника та гарантує клієнтам їхні критично важливі бізнес-операції. Одним із ключових аспектів цієї відповідності є дуже висока доступність ресурсів — 99,982%. Це означає, що ЦОД надає стійкий доступ на хмарний сервер на Linux, мінімізуючи час простою. Крім того, центр резервує та забезпечує безперервну роботу важливих компонентів потужності. Це включає в себе безліч рішень, завдяки яким клієнти можуть повністю довіряти важливим бізнес-процесам, підтримуваним ЦОД. Сертифікат ISO 27001 підтверджує, що в центрі використовуються найпередовіші системи в галузі інформаційної безпеки. Розвинена інфраструктура дає змогу клієнтам обирати різних провайдерів послуг на свій розсуд.
Купівля VPS у Польщі — новий рівень можливостей
  • Унікальні IP-адреси, включно з IPv4 та IPv6
  • Потужні механізми фільтрації трафіку
  • Контроль над системою DNS
  • Повний контроль над сервером

КУПИТИ VPS сервер НА 67% ДЕШЕВШЕ

Шукаєте найкращий VPS? Порівняння VPS — пропозиції лідерів ринку. Різниця наочна, вибір очевидний!
€/Mon
1 CPU/2 RAM/30 GB SSD
AWS
€/Mon
1 CPU/2 RAM/50 GB SSD
DigitalOcean
€/Mon
1 CPU/2 RAM/55 GB SSD
Vultr
€/Mon
1 CPU/2 RAM/12 GB NVMe
Fotbo

Наш Дата-центр у Польщі

ISO 27001

Центр колокації в Познані, який FOTBO використовує для забезпечення VPS в Польщі, сертифікований згідно зі стандартами ISO 27001 та NEN 7510.

ANSI/TIA-942

Оцінка 4 згідно зі стандартом ANSI/TIA-942, що підтверджує високий рівень надійності та якості як у телекомунікаціях і архітектурі, так і в механіці та електроживленні.

EN 50600 Class 4

Відповідність класу 4 за офіційним стандартом ЄС — EN 50600. Цей стандарт виявляє найкращі стратегії для експлуатації ЦОД.
pl data centre 1
pl data centre 2
pl data centre 3
pl data centre 4

Безпека

Дата-центр суворо дотримується стандартів галузі, зокрема ISO/IEC 27001 і PCI DSS. Крім цього, колокейшен у Познані є першим у ЄС і єдиним у Центральній Європі центром, який має сертифікат ANSI/TIA-942 Rated-4. Це підтверджує його провідні позиції в галузі щодо забезпечення надійності та безпеки cloud VPS.

Енергетична надійність

Перший у Польщі ЦОД, де реалізовано дві незалежні системи електроживлення: дизельний роторний і стандартний акумуляторний UPS. Крім того, впроваджено дві різні системи охолодження: традиційну водяну та передову адіабатичну. Оренда VDS у Польщі гарантує енергетичну стабільність і надійність навіть в екстремальних ситуаціях.

Протипожежний захист

У дата-центрі використовуються передові протипожежні системи, які надійно захищають сервери. Датчики температури та диму здатні моментально виявити загоряння, звівши втрати до мінімуму. Ще одна інновація — система автоматичного гасіння, яка реагує на пожежу миттєво, знижуючи збитки. Це значно підвищує безпеку клієнтських даних і обладнання, тому оренда віртуального сервера в Польщі є надійним і вигідним вкладенням.

Охолодження серверів

У 2016 році в ЦОД впровадили адіабатичну систему охолодження. У ній застосовуються спеціальні чиллери, розміщені на даху. Для охолодження вони використовують повітря і воду. Система охолодження дає змогу підтримувати оптимальний мікроклімат у серверних приміщеннях, і гарантує, що ваш віддалений сервер працюватиме стабільно й ефективно.

Наші віртуальні сервери VPS на 48% продуктивніші

Для порівняння ми вибрали найбільш високопродуктивні VPS. Результати очевидні, вибір — купити віддалений сервер VPS у FOTBO!

Операційні системи для VPS/VDS

Windows16, 19, 22
CentOS8, 9
Debian10, 11, 12
Ubuntu20.04, 22.04, 23.04, 23.10
Rocky Linux8, 9
AlmaLinux8, 9
Оренда віртуального сервера потрібна для різних цілей — від розробки і тестування до розміщення додатків і даних. Кожен сервер може мати власну конфігурацію та характеристики. Ви можете вибрати VPS сервер на Windows, Debian, Ubuntu або Centos OS.

Локація наших VPS серверів в інших регіонах

Monkey PL
VPS у ПольщіЦентр обробки даних у Польщі. Підтверджений сертифікатом рівень надійності, стандарти ISO 27001, NEN 7510. Блискавичне підключення, стабільна інфраструктура, цілодобова техпідтримка.
Monkey NL
VPS у НідерландахЦентр обробки даних у Нідерландах розміщені в Serverius — одному з найбільших і високотехнологічних центрів обробки даних ЄС. Центр має повну IT-інфраструктуру і має сертифікат TIER III+.Замовити
Monkey Empty
У проєкті ще 9 регіонівFOTBO — молодий проєкт, який швидко розвивається. Ми постійно шукаємо нові можливості для розширення і поліпшення нашого сервісу. Ми використовуємо тільки надійні європейські дата-центри. Вибираємо ДЦ, що володіють сертифікатом TIER III+. З великим досвідом, великою кількістю клієнтів. Високого рівня і високої відмовостійкості.
Використовуйте рішення Fotbo: вкладайте менше, заробляйте більше

купити VDS сервер від 2.90 €

Замовити
vds