Балансувальник навантаження

Load balancer

Балансувальник навантаження - це програмне забезпечення, яке використовується в комп'ютерних мережах і серверних інфраструктурах для рівномірного розподілу навантаження між кількома серверами або ресурсами.
Load balancer

Що таке балансування навантаження?

Балансування навантаження - це важлива стратегія для поліпшення продуктивності та надійності інформаційних систем, особливо в контексті веб-сайтів, застосунків і мереж. Воно виконує ключову роль, даючи змогу рівномірно розподіляти запити від користувачів між серверами або ресурсами. Це запобігає перевантаженню серверів і забезпечує плавну та надійну роботу сервісів.

Замовте Балансувальник Навантаження за

7.80 €/міс*
Замовити
* Ціни вказані без урахування ПДВ

Типи балансування навантаження

Існує кілька методів реалізації балансування навантаження:

Round Robin

Простий і ефективний метод, за якого запити між серверами розподіляються в порядку їхньої доступності. Кожен новий запит надсилається на наступний доступний сервер у списку. Ефективний, якщо сервери мають схожу продуктивність.

Least Connections (З найменшою кількістю підключень)

Запит надсилається на сервер із найменшою поточною кількістю активних підключень. Це дає змогу балансувати навантаження на сервери з різною продуктивністю. Якщо у кількох серверів однакове навантаження, запити розподілятимуться між ними рівномірно.

Source (За джерелом)

Цей метод використовує хеш-функцію для зіставлення IP-адреси клієнта з певним сервером. Запити від одного й того самого джерела спрямовуються на один і той самий сервер. Це корисно, якщо потрібно зберегти сесію для клієнта на одному сервері або забезпечити постійне з'єднання між ними.

Який балансувальник навантаження вибрати?

Якщо ви вирішили купити балансувальник навантаження, враховуйте під час вибору очікуване навантаження сервера й оцініть свої потреби як у теперішньому, так і в майбутньому. Вибирайте метод, який зарекомендував себе як надійний і стійкий до збоїв. І обов'язково зверніть увагу на його надійність і безпеку передачі даних.

Як працює балансування навантаження?

Балансування навантаження (load balancing) використовує алгоритми, які аналізують поточне завантаження ресурсів і визначають, на який сервер направити наступний запит. Розрізняють кілька підходів до балансування навантаження:
  • Балансування на рівні додатків: Цей метод балансування навантаження мережі працює на рівні додатків, аналізуючи особливості запитів і розподіляючи їх між серверами відповідно до їхніх характеристик.
  • Балансування на рівні серверів: під час використання цього способу балансування навантаження серверів відбувається шляхом рівномірного розподілу запитів між кількома серверами, щоб забезпечити рівномірне завантаження й уникнути перевантажень.
  • Глобальне балансування навантаження: у цьому разі балансувальник мережевого навантаження враховує місце розташування клієнтів і направляє їх на найближчий сервер.
How work load balancer

Балансувальник навантаження на VPS серверах FOTBO

Власне серверне обладнання

Ми не орендуємо серверне обладнання в інших провайдерів. Це дає змогу нашим клієнтам отримувати послуги найвищої якості та бути незалежними від інших постачальників. Також ми використовуємо власні IP-адреси.

Обладнання останнього покоління

Щоб забезпечити максимальну швидкість і відмовостійкість, ми використовуємо тільки власне обладнання, найкраще на ринку: - сервери HP генерації G10 з потужними процесорами Intel Xeon GOLD ; - оперативна пам'ять DDR4, зі швидкими NVMe дисками.

Програмне забезпечення OpenStack

Дозволяє створювати віртуальні машини з максимальною відмовостійкістю. OpenStack є найкращим вибором для оркестровки та розгортання хмар завдяки своїй програмованості, автоматизації та гнучкості.

Надійні європейські дата-центри

Ми використовуємо тільки надійні європейські центри обробки інформації з сертифікатом TIER III+, з величезним досвідом і безліччю клієнтів. Їхні переваги: надійність, захищеність від зовнішніх факторів, енергоефективність і дотримання стандартів безпеки.

Користь хмарних балансувальників:

Підвищення продуктивності

Системи балансування навантаження дають змогу ефективно використовувати доступні ресурси, кожен з яких працює практично на межі можливостей.

Висока швидкість відгуку

Балансувальник навантаження серверів знижує час, який потрібен системі для відповіді на запити користувачів. Це особливо важливо для веб-сайтів і додатків, де швидкість реакції безпосередньо впливає на задоволеність користувачів.

Більша надійність

Балансування навантаження знижує вразливість системи, роблячи її менш залежною від збоїв. Якщо один сервер не працює, інші продовжують обробляти запити.

Рівномірний розподіл навантаження

Балансувальник навантаження серверів акуратно розносить запити і завдання між безліччю серверів і ресурсів, запобігаючи перевантаженням. Так гарантується безперебійна робота системи.

Гнучка масштабованість

Балансування навантаження дає змогу легко масштабувати системи настільки, наскільки цього вимагає навантаження. Можна додавати нові сервери, не зупиняючи роботу системи. Це робить інфраструктуру більш адаптивною до зростаючих потреб і вимог

Мінімізація збоїв

Балансувальник навантаження - це бар'єр для багатьох видів збоїв. Він автоматично моніторить стан серверів і в разі виникнення проблем перенаправляє запити на справні. Це забезпечує стабільність роботи і доступність інфраструктури та додатків.

FAQ

Балансувальник навантаження - це мережевий пристрій або сервіс, який розподіляє мережевий трафік між кількома серверами або ресурсами для забезпечення високої доступності, покращення продуктивності та забезпечення стійкості вашої інфраструктури.

Вас може зацікавити VPS/VDS сервер від Fotbo

Дивитись
vds