Хмарний сервер

Cloud VPS

Оренда сервера в хмарі від Fotbo - це надійна та вигідна пропозиція, яку можливо замовити в кілька кліків за ціною на 67% нижчою, порівняно з іншими високопродуктивними VPS. Обирайте нас і не прогадаєте!
Cloud Vps
Ціни нижчі,профіт вище
вартість
CPU
RAM
NVMe
Швидкість
VPSstart
вартість
3,90 *
CPU
1
RAM
2
NVMe
12
Швидкість
1000 Mbps
VPSbasic
вартість
5,90 *
CPU
2
RAM
4
NVMe
25
Швидкість
1000 Mbps
VPSlight
вартість
10,90 *
CPU
4
RAM
8
NVMe
50
Швидкість
1000 Mbps
VPSsmart
вартість
19,90 *
CPU
6
RAM
16
NVMe
100
Швидкість
1000 Mbps
VPSultra
вартість
38,90 *
CPU
8
RAM
32
NVMe
200
Швидкість
1000 Mbps
VPSpro
вартість
57,90 *
CPU
9
RAM
48
NVMe
300
Швидкість
1000 Mbps
VPSpremium
вартість
76,90 *
CPU
10
RAM
64
NVMe
400
Швидкість
1000 Mbps
Всі тарифи
* Ціни вказані без урахування ПДВ

на 67% дешевше. У 1,5 разу продуктивніше

Шукаєте кращий VPS? Порівняння VPS — пропозиції лідерів ринку. Різниця наочна, вибір очевидний!
€/Міс
1 CPU/2 RAM/30 GB SSD
AWS
Переконайтеся самі
€/Міс
1 CPU/2 RAM/50 GB SSD
DigitalOcean
Переконайтеся самі
€/Міс
1 CPU/2 RAM/55 GB SSD
Vultr
Переконайтеся самі
€/Міс
1 CPU/2 RAM/12 GB NVMe
Fotbo
Переконайтеся самі

Оренда хмарних VPS серверів у Fotbo

Backups
Хмарний VPS надає важливу функцію резервного копіювання даних. Ви можете регулярно створювати резервні копії вашого сервера, включаючи файли, бази даних і конфігурації. Це забезпечує захист від втрати даних у разі збоїв або несподіваних ситуацій.
Backups
Функція створення знімків (snapshots) у хмарних VPS дає змогу зберегти поточний стан сервера в певний момент часу. Знімки можуть використовуватися для швидкого відновлення після непередбачуваних подій або для клонування сервера для розробки та тестування.
Backups
Хмарні VPS надають вбудовані засоби налаштування брандмауера. Завдяки цьому, ви можете обмежувати доступ до сервера, дозволяючи тільки певні типи трафіку або IP-адреси. Це підвищує рівень безпеки, мінімізуючи ризики несанкціонованих доступів і атак.
Backups
Хмарні VPS надають можливість налаштування гнучких мережевих налаштувань. Ви можете створювати віртуальні мережі, керувати IP-адресами, налаштовувати DNS і застосовувати різні мережеві політики. Це дає змогу адаптувати інфраструктуру під вимоги вашого застосунку або бізнесу та забезпечує ефективніше керування мережею.
BackupsBackupsBackupsBackups

Як влаштований Cloud VPS

Хмарні сервери VPS/VDS - передова віртуальна технологія, яка поєднує в собі ресурси та потужності фізичного сервера. Віртуальні машини створюються на основі фізичного комп'ютера, де встановлюється спеціальна операційна система. Хмарний віртуальний сервер підходить для проєктів, що вимагають індивідуальних і нестандартних налаштувань.
  • Ви можете використовувати хмарний VPS сервер для запуску програм і зберігання файлів. А фізичним обладнанням керує провайдер, у якого ви орендуєте сервер у хмарі.
  • Клієнт повністю контролює Cloud Server через інтернет. Хмарний сервер для компанії - це найкращий вибір. Легко в управлінні, ефективно в роботі - протестовано мавпами!

Локація наших VPS серверів в інших регіонах

Monkey NL
VPS у НідерландахЦентр обробки даних у Нідерландах розміщені в Serverius — одному з найбільших і високотехнологічних центрів обробки даних ЄС. Центр має повну IT-інфраструктуру і має сертифікат TIER III+.Замовити
Monkey PL
VPS у ПольщіЦентр обробки даних у Польщі. Підтверджений сертифікатом рівень надійності, стандарти ISO 27001, NEN 7510. Блискавичне підключення, стабільна інфраструктура, цілодобова техпідтримка.Замовити
Monkey Empty
У проєкті ще 9 регіонівFOTBO — молодий проєкт, який швидко розвивається. Ми постійно шукаємо нові можливості для розширення і поліпшення нашого сервісу. Ми використовуємо тільки надійні європейські дата-центри. Вибираємо ДЦ, що володіють сертифікатом TIER III+. З великим досвідом, великою кількістю клієнтів. Високого рівня і високої відмовостійкості.

Операційні системи для VPS/VDS

Windows16, 19, 22
CentOS8, 9
Debian10, 11, 12
Ubuntu20.04, 22.04, 23.04, 23.10
Rocky Linux8, 9
AlmaLinux8, 9
Оренда віртуального сервера потрібна для різних цілей — від розробки і тестування до розміщення додатків і даних. Кожен сервер може мати власну конфігурацію та характеристики. Ви можете вибрати VPS сервер на Windows, Debian, Ubuntu або Centos OS.

Хмарний VPS для бізнесу

Оренда сервера в хмарі — це можливість миттєвого масштабування ресурсів. Зокрема, хмарний VDS дає змогу підтримувати процесорні потужності, пропускну здатність і дисковий простір в обсязі, необхідному для вашого бізнесу.Вирішивши хмарний сервер - купити, ви зможете зменшити витрати на придбання обладнання та його обслуговування, мінімізувати витрати на IT-фахівців.
Cloud Vps for business
Які завдання вирішує підключення послуги?
  • Розміщення інтернет-магазинів, додатків, сайтів.
  • Організацію дистанційної роботи.
  • Розміщення стартапів, що потребують цілодобового функціонування.
  • Ваш хмарний сервер для сайту забезпечить надійне розміщення комерційних проєктів із підвищеними вимогами до безпеки та конфіденційності.
  • Для розробки, проєктування і тестування різного програмного забезпечення, а також для розміщення стартапів, які потребують цілодобового функціонування, VPS можна придбати за чудовою ціною: вартість хмарного сервера від 3.90 €.
Готові рішеннявід Fotbo

Послуги Fotbo

Віртуальна приватна хмара (VPC)

Віртуальна приватна хмара (VPC)
Це виділена мережа для ваших хмарних ресурсів. Вона дає змогу контролювати, як ці ресурси спілкуються між собою, і налаштувати захист для даних.Замовити

Балансувальник навантаження

Балансувальник навантаження
Балансувальники навантаження допомагають оптимізувати розподіл трафіку і використання ресурсів, уникнути перевантаження системи.Замовити

Керування DNS

Керування DNS
Функція DNS дає змогу замінити складні IP-адреси на доменні імена, які легко запам'ятовуються. Це спрощує доступ до мережевих пристроїв - комп'ютерів, роутерів і веб-камер, навіть якщо їхні IP-адреси змінюються.Замовити

Плаваючі IP-адреси

Плаваючі IP-адреси
Плаваюча IP-адреса дає змогу перепризначити IP-адреси між віртуальними серверами одного дата-центру, не зупиняючи роботу і зберігаючи доступність послуг. Ви можете мати два типи IP-адрес для однієї послуги VPS: додатковий і основний, якими можна керувати.Замовити
Вас може зацікавити

Балансувальник навантаження від FOTBO

Дивитись
load-balancer

FAQ

Поняття Cloud Server може бути застосовано для високопродуктивної віртуальної машини, яка створюється відповідно до вимог замовника, при використанні масштабного пулу ресурсів компанії-провайдера.